Skrzynia/ kufer na zabawki


Skrzynia, początkowo, zrobiona została, na zamówienie specjalne, dla naszej wspaniałej Klientki, Pani Oli. Jednak wzór, tak bardzo przypadł nam do gustu, że za jej aprobatą, postanowiliśmy włączyć ową skrzynię, do naszej oferty. Skrzynia wykonana jest z drewna sosnowego oraz drewnianej sklejki. Drewno sosnowe, ma to do siebie, że pięknie się postarza, a malowane, pół-transparentną farbą, uwidacznia sęki  i podkreśla strukturę drewna. Wieko kufra jest tapicerowane, tkaniną aksamitną. Pikowane guzikami. Zamocowane na 3 zdobnych zawiasach. A dzięki pneumatycznym podnośnikom wewnątrz, otwieranie skrzyni, jest jeszcze lżejsze. Ale co najważniejsze, podczas zamykania, niemal całkowicie eliminujemy, ryzyko przytrzaśnięcia palców dziecka. Skrzynię, można zamówić w dowolnym rozmiarze.  Istnieje oczywiście także możliwość wyboru koloru tapicerki.
Jestem bardzo ciekawa, czy Wam również, tak bardzo, przypadnie do gustu :))
Zapytania o cenę oraz zamówienia, prosimy kierować w wiadomości na fb lub też na fortfoxart@gmail.com.

2 komentarze :

  1. A ja mam w domku dwie duże drewniane skrzynie i jestem z nich bardzo zadowolona - są bardzo pojemne a przy okazji pełnią funkcję ławeczek:) Pozdrawiam Twórczynię takiej cudnej skrzyneczki:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takie skrzynie to już chyba klasyka :) Praktyczne to ustrojstwo bardzo, bo i usadzić się można i schować co nieco ;P Buziaki!

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz!

FortFoxArt © 2014. All Rights Reserved | Powered By Blogger | Blogger Templates

Designed by- SpeckyThemes